TOKOZ ePRO

TOKOZ ePRO je mechatronický prístupový systém, ktorý kombinuje osvedčený a kvalitný mechanický systém zabezpečenia a variabilitu, ktorú poskytuje elektronická časť. Viac o TOKOZ ePRO

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Viac o TOKOZ ePRO

Komponenty TOKOZ ePRO je možné nainštalovať do existujúcich dverí namiesto vložiek. Vložka obsahuje mechanické prvky ako štandardná bezpečnostná vložka TOKOZ PRO 300. Navyše je vo vložke umiestnený čip, ktorý kontroluje to, či kľúč, ktorý otvára vložku aj danú vložku naozaj môže otvoriť. Ak je vstup umožnený, tak sa stiahne blokovací pin a vložku je možné odomknúť.

Nie je potrebná kabeláž dverí. Elektronika vo vložke je napájaná baterkou CR2032, ktorá je umiestnená v kľúči. Výmena baterky v kľúči je jednoduchá. Ak sa baterka vymení do minúty za novú, tak si kľúč zapamätá svoje elektronické otváracie funkcie a nie je potrebné ho aktualizovať.

Elektronicky je možné prístupy do dverí meniť v databáze. Prístupy viete udeľovať a obmedzovať. Dokonca viete obmedziť vstup osobe s kľúčom tak, že určité dvere vie otvoriť napríklad iba doobeda každý štvrtok. Pri strate kľúča nie je potrebné meniť celý systém. Kľúč sa označí v databáze ako stratený, vymažú sa jeho oprávnenia a viete fungovať bezpečne ďalej.

Pre správu systému si môžete vybrať systém TOKOZ ePRO verziu 1.3, alebo verziu 1.4.

TOKOZ ePRO verzia 1.3

Databáza je uložená v počítači správcu systému. Prostredníctvom USB je k počítaču pripojený programátor. Po zadaní prístupových funkcií v databáze sa vloží štandardný užívateľský kľúč do programátora a tým sa aktualizuje. Vložky sa programujú a aktualizujú pomocou programovacieho kľúča.

Schéma TOKOZ ePRO verzia 1.3
TOKOZ ePRO obrázok

TOKOZ ePRO verzia 1.4

Databáza je na cloude. V priestoroch miesta používania mechatronického systému je nainštalovaný programátor/aktualizátor NET POINT, ktorý je pripojený k serveru. Aktualizácia programovacieho kľúča a užívateľských kľúčov sa deje priložením kľúča k NET POINT stanici. (kľúčom je možné nastaviť obmedzenú platnosť tak, aby užívatelia boli nútení si kľúče aktualizovať napríklad každé ráno). Kľúče je možné aktualizovať aj prostredníctvom aplikácie v telefóne.

Schéma TOKSchéma TOKOZ ePRO verzia 1.4OZ ePRO 1.4
TOKOZ ePRO aplikácia obrázok

Cenu a optimálne riešenie mechatronického prístupového systému vám vyrátame na základe vašich požiadaviek.

Späť hore