dormakaba

Obrovská svetová spoločnosť dormakaba Holding AG so sídlom vo Švajčiarsku je jedným z lídrov v segmente uzamykania a kontroly prístupu. Táto spoločnosť zastrešuje aj jednu zo značiek v našej ponuke a tou je rovnomenná dormakaba.
Prečítajte si viac o značke dormakaba.Logo značky dormakaba

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Viac o značke dormakaba

V roku 2015 spojením spoločností DORMA a Kaba vznikla spoločnosť dormakaba, ktorá patrí medzi top 3 svetové spoločnosti na trhu s prístupovými riešeniami. Viac ako 15 000 pracovníkov v 50 krajinách sveta prináša početné riešenia, pod rôznymi značkami tejto obrovskej korporácie.

Web značky: https://www.dormakaba.com/cz-cs

Riešenia značky dormakaba

Neexistuje oblasť, kde by si produkty značky dormakaba nenašli svoje miesto. V našej ponuke ich zatiaľ ale veľa nenájdete. Veríme, že sa to v dohľadnej dobe zmení.

dormakaba v ponuke e-shopu Zamkni

V ponuke máme v súčasnosti iba jednu vložku od spoločnosti dormakaba v profile spoločnosti MAG. Tento profil je v Bratislave pomerne rozšírený a vzhľadom na to sme zabezpečili dostupnosť pre zákazníkov aj v našej kľúčovej službe. Či už potrebujete vyrobiť nové kľúče, alebo potrebujete novú vložku, na ktorú ste navyknutí. Tak ako ostatné vložky aj vložky dormakaba zjednocujeme na zamykanie jedným kľúčom dormakaba.

Môžete sa s nimi stretnúť aj pod starým názvom GEGE AP2000.

Späť hore