EVVA

Spoločnosť EVVA patrí k najvýznamnejším producentom mechanických uzamykacích systémov a elektronických prístupových systémov. Rodinná firma pôvodom z Rakúska sa teší veľkej obľube v celej Európe.
Prečítajte si viac o značke EVVA.Logo značky EVVA

Zobrazených 1–12 z 45 výsledkov

Viac o značke EVVA

Už od založenia v roku 1919 vo Viedni si spoločnosť zakladá na inováciách. Svedčí o tom viac ako 200 získaných patentov. Vďaka inovatívnemu prístupu a najmodernejším technológiám prináša spoločnosť EVVA kvalitné a spoľahlivé bezpečnostné produkty. Spoločnosť si tiež zakladá na trvalej udržateľnosť v ekonomike, životnom prostredí, zamestnancoch a sociálnom prostredí. V tomto duchu firma neustále investuje do budúcnosti a expanduje.

Web značky: https://www.evva.com/sk-sk/

Riešenia značky EVVA

EVVA prináša komplexné uzamykacie riešenia pre všetky potreby obytných objektov, rodinných domov, komerčných objektov, verejných budov aj výrobných prevádzok. V širokom portfóliu produktov nájdete riešenie na uzamknutie takmer čohokoľvek. Mechanické uzamykacie systémy s rôznou úrovňou bezpečnosti vhodnou od dverí do bytu po zabezpečenie banky a tiež elektronické prístupové systémy, ktoré oceníte pre ich flexibilitu.

Pre návrh ideálneho riešenia vašich potrieb nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a odprezentujeme široké možnosti, ktoré značka EVVA ponúka.

EVVA v ponuke e-shopu Zamkni

V ponuke e-shopu nájdete uzamykacie systémy FPS xp a EPS xp. Prípona xp označuje produkty vo firemnom profile našej kľúčovej služby. To znamená, že kľúče vyrába výlučne naša kľúčová služba. Ostatné kľúčové služby nedisponujú polotovarmi kľúčov pre výrobu.
Ďalej máme v ponuke systémy ICS, 4KS a MCS. V rámci mechanických systémov máme v ponuke obojstranné cylindrické vložky EVVA, jednostranné cylindrické vložky (polvložky) EVVA, vložky pre prídavné zámky EVVA a visiace zámky EVVA.

Každý typ mechanického uzamykacieho systému môžeme zjednotiť na odomykanie spoločným kľúčom EVVA a sme pripravený navrhnúť aj rozsiahle systémy hlavného a generálneho kľúča SGHK.

Elektronické uzamykacie systémy EVVA

E-shop tiež ponúka prehľad elektronických uzamykacích systémov. Predaj realizujeme aktuálne len na základe individuálnych požiadaviek. Zabezpečujeme montáž a zaškolenie.

Certifikovaný partner pre elektronické uzamykacie systémy EVVA
Spoločnosť Zamkni s. r. o. je certifikovaným partnerom pre elektronické uzamykacie systémy značky EVVA.

Späť hore