Mul-T-Lock

Izraelská značka Mul-T-Lock oslavuje už 50 rokov svojej existencie. Svoje produkty predáva do 80 krajín sveta. Neustále inovácie, mnohé jedinečné patenty a dodržiavanie najvyšších medzinárodných štandardov radí túto značku k tým najlepším v odvetví.
Prečítajte si viac o značke Mul-T-Lock.Logo značky Mul-T-Lock

Zobrazených 1–12 z 43 výsledkov

Viac o značke Mul-T-Lock

Úspech značky začal v roku 1976 so štvorcestným zámkom, ktorý odštartoval veľkú globálnu expanziu. Výroba sa neustále rozširovala a do portfólia produktov pribudli aj cylindrické vložky, zámky a príslušenstvo. Spoločnosť realizuje vlastný výskum a vývoj vďaka čomu prináša špičkové a moderné produkty. Od roku 2000 je spoločnosť Mul-T-Lock vo vlastníctve švédskeho giganta Assa Abloy.

Web značky: https://www.mul-t-lock.com/

Riešenia značky Mul-T-Lock

Pre majiteľov malých nehnuteľností aj vlastníkov veľkých komerčných objektov sa z portfólia produktov značky Mul-T-Lock nájdu ideálne riešenia. Rôzne vaše požiadavky uspokoja rozmanité riešenia zamykania a riadenia prístupu.

Pre návrh ideálneho riešenia vašich potrieb nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a odprezentujeme široké možnosti, ktoré značka Mul-T-Lock ponúka.

Mul-T-Lock v ponuke e-shopu Zamkni

V ponuke e-shopu nájdete mechanické uzamykacie systémy MTL300, MTL400, MTL600 aj MTL800. Jednotlivé uzamykacie systémy ponúkajú produkty ako bezpečnostné cylindrické vložky Mul-T-Lock, bezpečnostné cylindrické polvložky Mul-T-Lock, vložky pre prídavné zámky Mul-T-Lock aj visiace zámky Mul-T-Lock.

V ponuke tiež máme špeciálne zámky Mul-T-Lock, napríklad prídavné zámky na dodávku, či odolné zámky na garáže a rôzne iné brány.

Každý typ mechanického uzamykacieho systému môžeme zjednotiť na odomykanie spoločným kľúčom Mul-T-Lock a sme pripravení navrhnúť aj rozsiahle systémy hlavného a generálneho kľúča SGHK.

Späť hore