TOKOZ

Firma TOKOZ je známy český výrobca zámkov a kovaní. Špecialista vo výrobe visiacich zámkov a ich najväčší český výrobca. Nezanedbateľnou súčasťou sortimentu sú tiež špeciálne bezpečnostné mechanizmy, cylindrické vložky a dokonca mechatronika.
Prečítajte si viac o značke TOKOZ.Logo značky TOKOZ

Zobrazených 1–12 z 61 výsledkov

Viac o značke TOKOZ

Firma TOKOZ vyrába zámky a rôzne iné produkty z kovu už viac ako 100 rokov. TOKOZ je vlastne skratkou jedného z niekdajších názvov – Továrny na kovové zboží, n. p. Do súčasnosti sa firma prebojovala vďaka zvládnutiu početných výziev meniacej sa doby. Dnes viac ako 400 zamestnancov v areáli v Žďári nad Sázavou vyrába kvalitné a moderné produkty, ktoré uspokoja vaše vysoké nároky. Prečítajte si viac na stránke firmy, venovanej jej 100-ročnej histórii: 100 let výroby zámku v Žďáře.

Web značky: https://www.tokoz.cz/

Riešenia značky TOKOZ

V rámci uzamykacej techniky sortiment značky TOKOZ pokrýva množstvo oblastí použitia. Na riešenia zamykania od firmy TOKOZ sa spoliehajú celé výrobné areály, banky, kuriérske spoločnosti, samosprávy, rekreačné rezorty aj obchodné centrá. Nepochybne vynikajúcou voľbou sú aj pre rôzne projekty menšieho rozsahu.

Pre návrh ideálneho riešenia vašich potrieb nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a odprezentujeme široké možnosti, ktoré značka TOKOZ ponúka.

TOKOZ v ponuke e-shopu Zamkni

V ponuke e-shopu nájdete to najlepšie zo sortimentu uzamykacej techniky od spoločnosti TOKOZ.

Vďaka uzamykacím systémom TOKOZ TECH a TOKOZ PRO, sa mnohé produkty dajú zjednotiť na jeden kľúč TOKOZ. Zjednotenú polvložku je možné použiť v rôznych uzamykacích mechanizmoch a tak odomykať aj tieto jedným kľúčom.

Pre každý typ mechanického uzamykacieho systému sme pripravení navrhnúť aj rozsiahle systémy hlavného a generálneho kľúča SGHK.

Mechatronika TOKOZ ePRO

E-shop tiež ponúka prehľad produktov mechatroniky TOKOZ ePRO. Predaj realizujeme aktuálne len na základe individuálnych požiadaviek. Zabezpečujeme montáž a zaškolenie.

Späť hore