WILKA

Ekonomické riešenie v kvalitnom spracovaní. Výborná voľba v pomere ceny a kvality od nemeckého výrobcu zámkov, cylindrických vložiek a príslušenstva.
Prečítajte si viac o značke WILKA.Logo značky WILKA

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Viac o značke WILKA

Počiatky spoločnosti siahajú až do roku 1865, kedy vo svojom dome zakladateľ Wilhelm Karrenberg začal svoje podnikanie iba s obmedzenými zdrojmi. Dnes spoločnosť so závodom v Nemeckom Velbert a s dcérskou spoločnosťou WILKA Polska v Poľskom Leszne zamestnáva viac ako 350 zamestnancov. WILKA o sebe tvrdí, že sa zameriava na rast, no nie za každú cenu a razí vlastnú cestu. O tom svedčí aj stratégia „WILKA – Fit for Future Strategie“ započatá v roku 2019, ktorou sa chce postaviť výzvam meniacich sa požiadaviek trhu.

Web značky: https://www.wilka.de/

Riešenia značky WILKA

Ponuka produktov značky WILKA stojí predovšetkým na zadlabávacích dverných zámkoch, cylindrických vložkách a príslušenstve. Presadiť sa snaží aj modernými elektronickými systémami.

Pre návrh ideálneho riešenia vašich potrieb nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a odprezentujeme možnosti, ktoré značka WILKA ponúka.

WILKA v ponuke e-shopu Zamkni

V ponuke e-shopu nájdete mechanické uzamykacie systémy Class A, Class C a TH6 C premium. V rámci nich sú v ponuke cylindrické vložky WILKA. Cylindrické polvložky WILKA, vložky pre prídavné zámky WILKA a visiace zámky WILKA v systémoch Class A a Class C.

Každý typ mechanického uzamykacieho systému môžeme zjednotiť na odomykanie spoločným kľúčom WILKA a sme pripravení navrhnúť aj rôzne systémy hlavného a generálneho kľúča SGHK.

Späť hore