EVVA

Bezpečnostná polvložka EVVA EPS xp SYMO

Cena od 83,42  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA EPS xp, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná polvložka EVVA EPS xp v prevedení SYMO je ideálnou voľbou, ktorá kombinuje priaznivú cenu, kvalitu prevedenia a vysokú mieru bezpečnosti. Polvložka EVVA EPS xp SYMO metie neznalé osoby svojou zdanlivou jednoduchosťou. Pri pohľade na zubový kľúč sa môže polvložka javiť ako štandardná stavítková polvložka s bočnou pasívnou ochranou.To je omyl. Blokovacie prvky tvoria špeciálne zboku rezané stavítka-slidery s pravou a falošnou bránou. Každý slider je uchytený malou pružinkou priamo v jadre polvložky. Špeciálne tvrdená odpružená kontrolná lišta zabezpečuje vysokú ochranu pred akýmkoľvek neinvazívnym pokusom o otvorenie. Dodatočnú ochranu tvorí bočná kontrolná lišta.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti polvložky, ktorý značne predlžuje dobu invazívneho prekonania. Ochrana proti zlomeniu polvložky vychádza zo skladby samotného modulárneho prevedenia – SYMO. Tyč, ktorá spája oba moduly nie je kalená a pri pokuse o lámanie sa ohýba.

V kombinácii s patentovaným viacnásobným prekrytím profilu kľúča, ochranou proti odvŕtaniu, sliderovými blokovacími prvkami a bočnou kontrolnou lištou predstavuje polvložka EVVA EPS xp SYMO silného hráča na trhu v bezpečnostnej triede – 4. Okrem toho sa polvložky EVVA EPS xp SYMO vyznačujú dlhou životnosťou a servisovateľnosťou.

Polvložka má aretačný palec. Základnú polohu palca je možné nastaviť v 8-mich bodoch.

Patentová ochrana do roku 2041.

Výhoda prevedenia SYMO:
Polvložka je v modulárnom prevedení. Je možné ju preskladať na iný rozmer a zmeniť jej prevedenie na počkanie. Spojovacia SYMO medzios nie je z kaleného materiálu, čo zvyšuje odolnosť polvložky proti rozlomeniu.

Vlastný profil:
Bezpečnostná polvložka EVVA EPS xpSYMO  je špecifická tým, že profil kľúča je jedinečný a kópie kľúčov vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Výhoda kúpy polvložky vo vlastnom profile: máte istotu, že kľúč nevyrobia ostatné kľúčové služby, pretože nedisponujú polotovarom, z ktorého by mohli kľúč vyrezať.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným prvkov v tele a jadre pol vložky,.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka špeciálnemu prevedeniu bočných slider – stavítok a extrémne tvrdej kontrolnej lišty
Ochrana proti bumpingu vďaka odpuženým sliderom.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA EPS xp vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov). Zjednotenie je možné kombinovať aj s prevedením EVVA EPS xp pevné telo.
Systém generálneho kľúča – V systéme EPS xp je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA EPS xp v profile 525TG
Popis kľúča – Zubový 5-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA EPS xp v profile 525TG vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Polvložka v prevedení matný nikel
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče