EVVA

Bezpečnostná polvložka EVVA FPS xp

Cena od 41,50  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA FPS xp, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná polvložka EVVA FPS xp  je základný typ zo sortimentu firmy EVVA. Polvložka je osadená piatimi tvrdenými odpruženými stavítkami. Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti polvložky, ktorý značne predlžuje dobu invazívneho prekonania.

V kombinácii s patentovaným viacnásobným prekrytím profilu kľúča, ochranou proti odvŕtaniu a anti-bumping podstavítku predstavuje polvložka EVVA FPS xp vrchol bezpečnosti v bezpečnostnej triede – 3 (EN 1627). Okrem toho sa polvložky EVVA FPS xp vyznačujú dobrou životnosťou a servisovateľnosťou.

Patentová ochrana do roku 2041

Polvložka má aretačný palec. Základnú polohu palca je možné nastaviť v 8-mich bodoch.

Vlastný profil:
Bezpečnostná polvložka EVVA FPS xp je špecifická tým, že profil kľúča je jedinečný a kópie kľúčov vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Výhoda kúpy polvložky vo vlastnom profile: máte istotu, že kľúč nevyrobia ostatné kľúčové služby, pretože nedisponujú polotovarom, z ktorého by mohli kľúč vyrezať.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti polvložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo polvložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam v rôznych veľkostiach a atypickej spodnej časti profilu.
Ochrana proti bumpingu vďaka špeciálnemu antibumping stavítku a činkovým podstavítkam.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA FPS xp vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA FPS xp je možné robiť malé až stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča so zvýšenou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA FPS v profile 580CP
Popis kľúča – Zubový 5-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA FPS v profile 580CP vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Polvložka v prevedení matný nikel
3 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče