EVVA

Bezpečnostná polvložka EVVA ICS SYMO

Cena od 134,74  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA ICS, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná polvložka EVVA ICS sa dodáva v prevedení SYMO. Preskakuje osvedčený systém stavítok na vyššiu úroveň. Kombinuje odolný široký profil kľúča s nadčasovým dizajnom s vysokou bezpečnosťou, ktorú zabezpečuje 13 odpružených blokovacích prvkov v 5-tich drážkach. Na oboch stranách polvložky sú umiestnené blokovacie kolíky-slidery s jednou pravou a dvoma falošnými bránami. Slidery zapadajú do odpruženej tvrdenej blokovacej lišty. Na každej strane jadra je 5 sliderov. V strede jadra sa nachádzajú 3 kusy špeciálne vyrezaných stavítok, podstavítok a pružiniek, ktoré taktiež prispievajú k bezpečnosti, ale tvoria aj profil kľúča.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdenými tyčkami v prednej časti polvložky, ktorý značne predlžuje dobu invazívneho prekonania. Samotný modulárny systém SYMO zvyšuje bezpečnosť polvložky tým, že jej dáva dodatočnú ochranu proti rozlomeniu.

V kombinácii s vnútorne kódovaným kľúčom, ochranou proti odvŕtaniu, trinástimi blokovacími prvkami a dlhou životnosťou, predstavuje polvložka EVVA ICS SYMO vynikajúcu voľbu v bezpečnostnej triede – 4.

Polvložka má aretačný palec. Základnú polohu palca je možné nastaviť v 8-mich bodoch.

Patentová ochrana do roku 2038.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeným tyčkám v prednej časti polvložky, ktoré chránia pred odvŕtaním jadro vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka 10-tim sliderom a trom odpruženým stavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka 10-tim sliderom po bokoch jadra polvložky.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA ICS vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA ICS je možné robiť stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA ICS v profile 06S
Popis kľúča – Obojstranný 3 mm hrubý kľúč z argentanovej zliatiny s vnútorným kódovaním a kovovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA ICS v profile 06S vyrába zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúčové služby nemajú k polotovarom 06S prístup. (Kľúč je možné objednať na základe bezpečnostnej karty)

Obsah balenia
Polvložka v prevedení matný nikel
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče