EVVA

Bezpečnostná polvložka EVVA MCS SYMO

Cena od 257,05  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA MCS, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná polvložka EVVA MCS sa dodáva v prevedení SYMO. Ide o špeciálnu polvložku s rokmi overenou technológiou magnetických rotorov. Na kľúči sa nachádza 8 magnetov, ktoré sú polarizované v rôznych smeroch. Po vsunutí kľúča do polvložky sa 8 neodpružených voľne otáčateľných rotorov nastaví podľa polarizácie magnetu. Správne natočenie rotorov kontroluje zádržný segment s ochranou pred preťažením. Ďalej sa v polvložke nachádza 7 horizontálnych kontrolných neodpružených blokovacích prvkov pre zaistenie ešte vyššej bezpečnosti.

Vďaka ochrane proti odvŕtaniu a špeciálnemu kľúču s 8-mimi magnetmi, predstavuje polvložka MCS SYMO najvyššiu možnú bezpečnosť. Bezpečnostná polvložka EVVA MCS SYMO sa radí do bezpečnostnej triedy 4.

Polvložka má aretačný palec. Základnú polohu palca je možné nastaviť v 8-mich bodoch.

Patentová ochrana do roku 2035

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným blokovacím prvkom  a tvrdeným tyčkám v prednej časti vložky, ktoré chránia pred odvŕtaním jadro vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka 7-mim horizontálnym blokovacím prvkom a 8-mim voľnobežných rotorom
Ochrana proti bumpingu vďaka 7-mim horizontálnym blokovacím prvkom a 8-mim voľnobežných rotorom

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA MCS vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA MCS je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou proti výrobe kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA MCS v profile 003MC
Popis kľúča – Kľúč z argentanovej zliatiny s 8-mimi magnetmi s rôznou polarizáciou, horizontálnym ozubom a kovovou hlavou kľúča. Vďaka magnetom integrovaným v kľúči nie je možné neoprávnene vyrobiť kľúč, ani na 3D tlačiarni
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA MCS v profile 003MC sa vyrábajú jedine v továrni EVVA vo Viedni. Existuje iba jeden stroj na svete, ktorý dokáže kľúče MCS vyrobiť. (Kľúč je možné objednať na základe bezpečnostnej karty)

Obsah balenia
Polvložka v prevedení matný nikel
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče