Mul-T-Lock

Bezpečnostná polvložka Mul-T-Lock MTL400

Cena od 77,65  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Mul-T-Lock MTL400, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná trieda – 4 (EN1627) Patentová ochrana do roku 2033

Bezpečnostná polvložka Mul-T-Lock MTL400 – ClassicPRO nástupcom obľúbenej verzie systému Junior a Classic. Bezpečnosť polvložky zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok, čo násobne zvyšuje neinvazívnu bezpečnosť. (Stranu polvložky menšiu ako 31 mm tvoria 4 dvojstavítka)
Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti polvložky, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.
V kombinácii 5-tich dvoj-stavítok a ochranou proti odvŕtaniu predstavuje polvložka Mul-T-Lock MTL400 overené riešenie v triede bezpečnosti č. 4.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti polvložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo polvložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a systému piatich dvojstavítok.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL400 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL400 je možné robiť stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča vďaka dodatočným bočným a horným stavítkam.

Kľúče:
Kľúč MTL400 v profile 3828, 4828, 5828
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL400 v profile 3828, 4828, 5828 vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia:
Polvložka v prevedení matný nikel
5 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

5 kľúčov