Upozornenie
Táto položka sa predáva iba na základe individuálneho dopytu a vypracovania cenovej ponuky na realizáciu kompletného uzamykacieho systému. Položka a informácie tu uvedené majú informatívny charakter. Položku nie je možné objednať prostredníctvom systému e-shopu a predaj na diaľku nerealizujeme. Preto nie je možné v tomto prípade odstúpiť od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu.
EVVA

Cylindrická vložka s gombíkom EVVA AirKey

606  s DPH

Cylindrická vložka AirKey je dodávaná v modulárnom prevedení SYMO. To znamená, že je možné ju preskladať na iný rozmer, prípade vymeniť uzamykací nos za ozubené koliesko.

Vložka je štandardne dodávaná v gombíkovej variante. To znamená, že z vonkajšej strany dverí trčí elektronická hlava vložky. Po priložení kompatibilného čipu, alebo po otvorení prostredníctvom telefónu led-dióda na hlave blikne na zeleno a hlavu vložky viete rukou otočiť a tým dvere odomknúť, alebo zamknúť. Z vnútornej strany je na vložke gombík, ktorým viete dvere odomknúť, alebo zamknúť vždy aj bez použitia čipu, alebo mobilného telefónu.

Pri objednávke je potrebné zadať, ktorá strana vložky je vnútorná, a ktorá vonkajšia. Strana s označením H (HLAVA) je vonkajšia časť. Strana s označením K (GOMBÍK) je vnútorná časť.

Pamätajte prosím, že vložka AirKey vystupuje z vonkajšej strany dverí a nie je kompatibilná s kovaním, ktoré má pevné prekrytie vložky.

Vložka funguje na batérie. V hlave vložky sú umiestnené 2 kusy batérií CR2. Pred vybitím batérií vás systém upozorní na vybitie prostredníctvom aplikácie AirKey v telefóne a blikaním na oranžovou farbou pri priložení čipu k hlave vložky.

Ak by ste mali záujem o inú variantu vložky AirKey, (elektronická hlava na oboch stranách vložky, elektronická hlava na jednej strane a otvor na kľúč na druhej strane vložky) tak nás prosím kontaktujte a spravíme vám cenovú ponuku.

Všeobecný popis elektronického uzamykacieho systému EVVA AirKey nájdete na stránke kategórie EVVA AirKey.