Upozornenie
Táto položka sa predáva iba na základe individuálneho dopytu a vypracovania cenovej ponuky na realizáciu kompletného uzamykacieho systému. Položka a informácie tu uvedené majú informatívny charakter. Položku nie je možné objednať prostredníctvom systému e-shopu a predaj na diaľku nerealizujeme. Preto nie je možné v tomto prípade odstúpiť od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu.
EVVA

Nástenná čítačka a riadiaca jednotka EVVA AirKey

875  s DPH

Čítačka EVVA AirKey sa dodáva s riadiacou jednotkou ako set. Jedna riadiaca jednotka môže riadiť jednu čítačku. Čítačka je dodávaná s rámom pre montáž na omietku a štandardne je dodávaná v šedej farbe. Čítačku je potrebné prepojiť káblom s riadiacou jednotkou. (maximálna vzdialenosť cca 80 m)

Komunikácia medzi čítačkou a riadiacou jednotkou je šifrovaná. Nie je možné otvoriť dvere tým, že sa demontuje čítačka na stene a spoja sa kontakty.

Riadiacu jednotku je potrebné umiestniť v chránenom priestore. Z riadiacej jednotky je napojený zádržný mechanizmus dverí. (elektrozámok, magnet, EVVA EMZY…) Do riadiacej jednotky je možné zapojiť odchodové tlačítko, prípadne iný systém, ktorý bude ovládať otváranie dverí.

Napájanie systému EVVA AirKey je 12/24 VDC.

Všeobecný popis elektronického uzamykacieho systému EVVA AirKey nájdete na stránke kategórie EVVA AirKey.