Mul-T-Lock

Špeciálny zámok Mul-T-Lock ARMA D LOCK Set

583,29  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Set špeciálnych zámkov ARMA D LOCK bočný a zadný je určený na komplexné zabezpečenie nákladového priestoru nákladných áut a dodávok. Oba zámky sú zjednotené na rovnaký kľúč.

Bezpečnosť zámku zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok, zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok. V poradí druhé odpružené dvojstavítko je „interaktívne.“
Funguje tak, že v hornej časti jadra je umiestnený odpružený ihlan, ktorý po vložení kľúča pretlačí interaktívny prvok do nižšej pozície, ako je telo kľúča. Skrátené dvojstavítko tak vytvorí rovinu medzi telom a jadrom zámku. Interaktívne stavítko má 3 možne pozície.
Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti zámku, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti zámku.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a systému piatich dvojstavítok, z ktorých je jedno plávajúce.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL600 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL600 je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča vďaka dodatočným bočným a horným stavítkam.

Kľúče:
Kľúč MTL600 v profile 206S+
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s interaktívnym stavítkom a plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL600 v profile 206S+ vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia:
ARMA D LOCK bočný
ARMA D LOCK zadný
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče