Mul-T-Lock

Špeciálny zámok Mul-T-Lock MTL600 Hasp Lock

328,10  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Mul-T-Lock MTL600, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Masívny bezpečnostný zámok Hasp Lock je určený na spoľahlivé uzatvorenie garážových brán, oceľových posuvných dverí, prípadne skladových priestorov a kontajnerov. Zámok sa skladá z troch častí. Prvá časť má byť uchytená na jednej strane dverí a má v sebe jadro typu MTL 600. Druhá časť sa uchytí na zárubni, alebo druhom krídle dverí. Tretiu časť zámku tvorí vysúvateľný strmeň.

Bezpečnosť zámku zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok, zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok. V poradí druhé odpružené dvojstavítko je „interaktívne.“
Funguje tak, že v hornej časti jadra je umiestnený odpružený ihlan, ktorý po vložení kľúča pretlačí interaktívny prvok do nižšej pozície, ako je telo kľúča. Skrátené dvojstavítko tak vytvorí rovinu medzi telom a jadrom zámku. Interaktívne stavítko má 3 možne pozície.
Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti zámku, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti zámku.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a systému piatich dvojstavítok, z ktorých je jedno plávajúce.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL600 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL600 je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča vďaka dodatočným bočným a horným stavítkam.

Kľúče:
Kľúč MTL600 v profile 206S+
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s interaktívnym stavítkom a plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL600 v profile 206S+ vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia:
Špeciálny zámok Mul-T-Lock MTL600 Hasp Lock
2 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče