TOKOZ

Uzamykateľná závora TOKOZ UZ PRO 230

99  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie TOKOZ PRO, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie Slovenskou poštou a DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Závora je určená pre zabezpečenie jednokrídlových dverí. Závora závory je z oceľového plechu hrubého 4 mm. Rameno je uchytené dvoma špeciálnymi oblými skrutkami a matkami, ktoré nie je možné z vonkajšej strany voľne odmontovať. Druhá časť závory je uchytená v múre/zárubni. (upevňovacie skrutky sú súčasťou balenia) Povrch je ošetrený čiernym lakom.

Závora sa dodáva so zámkom TOKOZ EXTREME PRO.

Visiaci zámok EXTREME PRO vychádza z konceptu systému TOKOZ PRO. Vďaka diskovej koncepcií je jadro zámku odolné proti bumpingu, odvŕtaniu a planžetovaniu. V jadre sa nachádza osem otočných diskov so štyrmi rozdielnymi hĺbkami. Po korektnom otočení diskami uvoľní závorník jadro a následne je možné odomknúť.
Dôležitou súčasťou tejto systému je regulátor valcového zámku, ktorý zaisťuje to, že pokiaľ nie je kľúč úplne zasunutý v zámku, tak nie je možné kľúčom otáčať.
Pri zamykaní a odomykaní, je potrebné urobiť kľúčom o pol otáčky viac, aby bolo následne možné kľúč zo zámku vytiahnuť.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém TOKOZ PRO vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme TOKOZ PRO je možné robiť menšie systémy generálneho kľúča so zvýšenou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč v profile TE04
Popis kľúča – Kolmo rezaný kľúč s plastovou hlavou.
Kópie kľúčov – Kľúče TOKOZ PRO v profile TE04 vyrába naša kľúčová služba, partneri spoločnosti TOKOZ a továreň TOKOZ po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Uzamykateľná závora TOKOZ UZ PRO 230
Visiaci zámok TOKOZ EXTREME PRO s troma originálnymi kľúčmi
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

3 kľúče