EVVA

Visiaci zámok EVVA ICS HPM 46

185,17  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA ICS, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostný visiaci zámok EVVA ICS HPM46 sa skladá z dvoch častí. Telo a oko zámku je univerzálne pre všetky modulárne systémy EVVA. Jadro je uchytené v tele zámku prostredníctvom skrutky, ktorú kryje oko zámku. Jadro je možné vybrať zo zámku len keď je odomknutý. Jadro zámku je tvorené systémom EVVA ICS v profile 06S. Kombinuje odolný široký profil kľúča s nadčasovým dizajnom s vysokou bezpečnosťou, ktorú zabezpečuje 13 odpružených blokovacích prvkov v 5-tich drážkach. Na oboch stranách zámku sú umiestnené blokovacie kolíky-slidery s jednou pravou a dvoma falošnými bránami. Slidery zapadajú do odpruženej tvrdenej blokovacej lišty. Na každej strane jadra je 5 sliderov. V strede jadra sa nachádzajú 3 kusy špeciálne vyrezaných stavítok, podstavítok a pružiniek, ktoré taktiež prispievajú k bezpečnosti, ale tvoria aj profil kľúča.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti jadra a samotnými tvrdenými sliderami umiestnenými v jadre. To značne predlžuje dobu invazívneho prekonania.

V kombinácii s vnútorne kódovaným kľúčom, ochranou proti odvŕtaniu, trinástimi blokovacími prvkami a dlhou životnosťou, predstavuje visiaci zámok EVVA ICS HPM46 vynikajúcu voľbu v bezpečnostnej triede – 4.

Pre zamknutie zámku je potrebné otočiť kľúč. To úplne eliminuje riziko otvorenia s pomocou plechových nástrojov, ktoré sa vkladajú medzi strmeň a telo zámku.

Patentová ochrana do roku 2038.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeným prvkom v prednej časti jadra.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka 10-tim sliderom a trom odpruženým stavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka 10-tim sliderom po bokoch jadra zámku.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA ICS vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA ICS je možné robiť stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA ICS v profile 06S
Popis kľúča – Obojstranný 3 mm hrubý kľúč z argentanovej zliatiny s vnútorným kódovaním a kovovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA ICS v profile 06S vyrába zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúčové služby nemajú k polotovarom 06S prístup. (Kľúč je možné objednať na základe bezpečnostnej karty)

Obsah balenia
Visiaci zámok v prevedení matný nikel s tvrdeným strmeňom.
2 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Výška oka visiaceho zámku

30 mm

Počet kľúčov

2 kľúče