Mul-T-Lock

Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL400 C8

145,85  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Mul-T-Lock MTL400, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostný visiaci zámok Mul-T-Lock MTL400 C8 – ClassicPRO je masívny zámok s hrúbkou oka zámku 7,9 mm. Oko zámku je vyberateľné. Bezpečnosť zámku zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok, čo násobne zvyšuje neinvazívnu bezpečnosť.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti jadra zámku, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.
V kombinácii 5-tich dvoj-stavítok a ochranou proti odvŕtaniu predstavuje systém MTL400 overené riešenie v triede bezpečnosti č. 4.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti jadra zámku.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a systému piatich dvojstavítok.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL400 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL400 je možné robiť stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča vďaka dodatočným bočným a horným stavítkam.

Kľúče:
Kľúč MTL400 v profile 3828
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL400 v profile 3828 vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia:
Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL400 C8
2 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče

Výška oka visiaceho zámku

22 mm