Mul-T-Lock

Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL600 G47

137,65  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Mul-T-Lock MTL600, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostný visiaci zámok Mul-T-Lock MTL600 G47 – INTERACTIVE+ je základným typom visiaceho zámku od spoločnosti Mul-T-Lock. Bezpečnosť zámku zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok, zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok. V poradí druhé odpružené dvojstavítko je „interaktívne“.
Funguje tak, že v hornej časti vložky je umiestnený odpružený ihlan, ktorý po vložení kľúča pretlačí interaktívny prvok do nižšej pozície, ako je telo kľúča. Skrátené dvojstavítko tak vytvorí rovinu medzi telom a jadrom vložky. Interaktívne stavítko má 3 možné pozície.
Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti zámku, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.
V kombinácii 4-och dvoj-stavítok, jedného interaktívneho/plávajúceho stavítka a ochranou proti odvŕtaniu predstavuje systém MTL600 kvalitné riešenie v triede bezpečnosti č. 4.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti vložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a systému piatich dvojstavítok, z ktorých je jedno plávajúce.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL600 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL600 je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča vďaka dodatočným bočným a horným stavítkam.

Kľúče:
Kľúč MTL600 v profile 206S+
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s interaktívnym stavítkom a plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL600 v profile 206S+ vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia:
Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL600 G47
2 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče

Výška oka visiaceho zámku

26 mm