Mul-T-Lock

Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL800 C10

275,04  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Mul-T-Lock MTL800, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostný visiaci zámok Mul-T-Lock MTL800 C10 – MT5 je masívnym visiacim zámkom s hrúbkou oka zámku 9,5 mm. Zámok má vyberateľné oko. Je vylepšeným nástupcom vložky Interactive. Bezpečnosť jadra zámku zabezpečuje 10 odpružených tvrdených teleskopických stavítok, zoradených po dvoch. Tvoria tak sériu piatich dvojstavítok. Okrem toho vložka obsahuje 5 neodpružených blokovacích prvkov, ktoré sú naberané hadovitým výrezom v kľúči počas vkladania kľúča do zámku a excentrické interaktívne stavítko ovládané alfa- pružinou v kľúči.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti jadra zámku, ktorý predlžuje dobu násilného prekonania.
V kombinácii setu dvoj-stavítok, interaktívneho stavítka, piatim neodpružným blokovacím prvkom a ochranou proti odvŕtaniu predstavuje visiaci zámok Mul-T-Lock MTL800 C10 najvyššiu kvalitu, ktorú vám firma Mul-T-Lock dokáže zabezpečiť.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti zámku.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam, piatim neodpruženým blokovacím prvkom a interaktívnemu stavítku.
Ochrana proti bumpingu vďa vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam, piatim neodpruženým blokovacím prvkom a interaktívnemu stavítku.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL800 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL800 je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s požiadavkami na najvyššiu ochranu proti neoprávnenému kopírovaniu kľúčov.

Kľúče:
Kľúč MTL800 v profile 938B
Popis kľúča – horizontálny dierový 10-stavítkový kľúč s interaktívnym stavítkom a hadím výrezom s plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL800 v profile 938B vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení magnetickej bezpečnostnej karty na stroji MTL KC5

Obsah balenia:
Visiaci zámok Mul-T-Lock MTL800 C10
2 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče

Výška oka visiaceho zámku

30 mm