TOKOZ

Visiaci zámok TOKOZ PRO GAMA 50 OS Long

Cena od 57,20  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie TOKOZ PRO, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Visiaci zámok TOKOZ PRO GAMA 50 OS LONG má kompaktné rozmery. Komponenty zámku sú z nerezového materiálu, telo zámku je zinkové. Spoľahlivo funguje aj v extrémnych klimatických podmienkach (voda, mastnota, mráz, prach). Zámok má predĺžené oko zámku.

Zamykací mechanizmus je osadený systémom TOZOZ PRO. Ide o diskovú koncepciu zamykania. V jadre sa nachádza osem otočných diskov so štyrmi rozdielnymi hĺbkami. Po korektnom otočení diskami uvoľní závorník jadro a následne je možné odomknúť. Dôležitou súčasťou mechanizmu je regulátor valcového zámku, ktorý zaisťuje to, že pokiaľ nie je kľúč úplne zasunutý v zámku, tak nie je možné kľúčom otáčať.
Pri zamykaní a odomykaní, je potrebné urobiť kľúčom o pol otáčky viac, aby bolo následne možné kľúč zo zámku vytiahnuť.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu – vďaka zinkovému telu, jadru a diskovej koncepcii by bolo nutné odvŕtať celé jadro až po spojku nosa.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka diskovej koncepcii a regulátoru valcového zámku.
Ochrana proti bumpingu vďaka bezpružinkovej koncepcii zámku.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém TOKOZ PRO vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme TOKOZ PRO je možné robiť menšie systémy generálneho kľúča so zvýšenou ochranou proti výrobe kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč v profile TE04
Popis kľúča – Kolmo rezaný kľúč s plastovou hlavou.
Kópie kľúčov – Kľúče TOKOZ PRO v profile TE04 vyrába naša kľúčová služba, partneri spoločnosti TOKOZ a továreň TOKOZ po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Visiaci zámok TOKOZ PRO GAMA 50 OS s predĺženým okom
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Farba visiaceho zámku

saténový nikel

Počet kľúčov

3 kľúče