WILKA

Visiaci zámok Wilka Class C

Cena od 91  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Wilka Class C, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K zámku sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k zámku vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná trieda – 4 (ENV P ČSN 1627)

Bezpečnostný visiaci zámok WILKA Class C je masívnym prvkom zabezpečenia. Telo zámku je z brúsenej mosadze a oko zámku je z tvrdokovu. Jadro zámku je v tele uchytené skrutkou. Zámok nie je zacvakávací. Pri zatvorení zámku je potrebné potočiť kľúč. To zaručuje ochranu proti otvoreniu pomocou plechu. Jadro zámku tvorí systém Wilka Class C. Je osadené 6-timi tvrdenými poniklovanými odpruženými stavítkami a podstavítkami. Zámok obsahuje dva kusy činkových podstavítok, troch tvrdených a jedného predĺženého extra tvrdého kolíku z tvrdenej ocele.
Systém Class C má kvalitný, viacnásobne prekrytý profil kľúč a patentovú ochranu kľúča.
Systém Class C predstavuje dobrú voľbu pre zamykanie spoločných priestorov a dverí s vysokou fluktuáciou, nakoľko certifikovaná životnosť zámku je až 100 000 cyklov.

Visiace zámky je možné jednotiť, prípadne je možné v systéme Class C vytvoriť stredne veľké systémy generálneho kľúča.
Visiace zámky Wilka Class C sa vyznačujú dobrou servisovateľnosťou a dlhou životnosťou.

Kľúče:
Kľúč Wilka Class C v profile 2D2, ktorý má patentovaný priemyselný vzor.
Popis kľúča – Zubový 6-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu, s viacnásobným prekrytím profilu a s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče Wilka Class C v profile 2D2 vyrába zastúpenie firmy WILKA na Slovensku, ako aj vybrané kľúčové služby na základe bezpečnostnej karty.

Pri objednávke visiaceho zámku si môžete vybrať štandardnú veľkosť oka zámku – 30 mm, alebo predĺžené oko zámku – 80 mm.

Obsah balenia
Visiaci zámok Wilka Class C
5 kusov originálnych kľúčov
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Výška oka visiaceho zámku

30 mm, 80 mm

Počet kľúčov

5 kľúčov