EVVA

Vložka prídavného zámku EVVA 4KS AZ

152,51  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA 4KS, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Vložka prídavného zámku EVVA 4KS predstavuje vrchol v bezpečnosti vložiek. Blokovacie prvky nie sú v module odpružené. Je ich spolu 12 – 6 na každej strane jadra. Kľúč si blokovacie prvky naberá pri zasúvaní do vložky svojimi rôzne hlbokými drážkami. Vkladanie kľúča je vykonávané s minimálnym odporom. 12 správne zoradených neodpružených blokovacích prvkov overujú dve bočné pozdĺžne blokovacie lišty. Navyše sú v strednej časti umiestnené blokovacie prvky, ktoré vytvárajú profil kľúča.

Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdenými tyčkami v prednej časti vložky, jadrom vložky, ktoré je z tvrdokovu a tvrdenými blokovacími prvkami. V kombinácii s obojstranným vnútorne kódovaným kľúčom, ochranou proti odvŕtaniu, dvanástimi blokovacími prvkami a dlhou životnosťou, predstavuje vložka prídavného zámku EVVA 4KS vrchol ponuky firmy EVVA a vynikajúcu voľbu v bezpečnostnej triede – 4.

Patentová ochrana do roku 2037

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka jadru z tvrdokovu, tvrdeným blokovacím prvkom a tvrdeným tyčkám v prednej časti vložky, ktoré chránia pred odvŕtaním jadro vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka 12-tim neodpruženým blokovacím prvkom.
Ochrana proti bumpingu 12-tim neodpruženým blokovacím prvkom.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA 4KS vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA 4KS je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA 4KS v profile 005WA
Popis kľúča – Obojstranný  kľúč z argentanovej zliatiny s troma drážkami na každej strane a kovovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA 4KS v profile 005WA vyrába zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúčové služby nemajú k polotovarom 005WA prístup. (Kľúč je možné objednať na základe bezpečnostnej karty)

Obsah balenia
Vložka v prevedení matný nikel
2 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
2 kusy skrutky M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče