EVVA

Vložka prídavného zámku EVVA FPS xp AZ

51,70  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA FPS xp, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná vložka prídavného zámku EVVA FPS xp AZ je základný typ zo sortimentu firmy EVVA. Vložka je osadená piatimi tvrdenými odpruženými stavítkami. Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti vložky, ktorý značne predlžuje dobu invazívneho prekonania.

V kombinácii s patentovaným viacnásobným prekrytím profilu kľúča, ochranou proti odvŕtaniu a anti-bumping podstavítku predstavuje vložka prídavného zámku EVVA FPS xp AZ vrchol bezpečnosti v bezpečnostnej triede – 3 (EN 1627). Okrem toho sa vložky prídavného zámku EVVA FPS xp AZ vyznačujú dobrou životnosťou a servisovateľnosťou.

Patentová ochrana do roku 2041

Vlastný profil:
Bezpečnostná vložka prídavného zámku EVVA FPS xp AZ je špecifická tým, že profil kľúča je jedinečný a kópie kľúčov vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Výhoda kúpy vložky vo vlastnom profile: máte istotu, že kľúč nevyrobia ostatné kľúčové služby, pretože nedisponujú polotovarom, z ktorého by mohli kľúč vyrezať.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti vložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam v rôznych veľkostiach a atypickej spodnej časti profilu.
Ochrana proti bumpingu vďaka špeciálnemu antibumping stavítku a činkovým podstavítkam.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA FPS xp vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme EVVA FPS xp je možné robiť malé až stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča so zvýšenou ochranou výroby kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA FPS v profile 580CP
Popis kľúča – Zubový 5-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA FPS v profile 580CP vyrába iba naša kľúčová služba, prípadne zastúpenie firmy EVVA na Slovensku. Kľúče sú vyrábané výhradne na základe bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Vložka v prevedení matný nikel
2 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
2 kusy skrutky M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče