EVVA

Vložka prídavného zámku EVVA MCS AZ

250,15  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie EVVA MCS, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná vložka prídavného zámku EVVA MCS je už dlhé roky najatypickejšou vložkou na trhu, vďaka rokmi overenej technológii magnetických rotorov. Na kľúči sa nachádza 8 magnetov, ktoré sú polarizované v rôznych smeroch. Po vsunutí kľúča do vložky sa 8 neodpružených voľne otáčateľných rotorov nastaví podľa polarizácie magnetu. Správne natočenie rotorov kontroluje zádržný segment s ochranou pred preťažením. Ďalej sa vo vložke nachádza 7 horizontálnych kontrolných neodpružených blokovacích prvkov pre zaistenie ešte vyššej bezpečnosti.

Vďaka ochrane proti odvŕtaniu a špeciálnemu kľúču s 8-mimi magnetmi, predstavuje vložka prídavného zámku MCS SYMO najvyššiu možnú bezpečnosť. Bezpečnostná vložka prídavného zámku EVVA MCS SYMO sa radí do bezpečnostnej triedy 4.

Patentová ochrana do roku 2035

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným blokovacím prvkom  a tvrdeným tyčkám v prednej časti vložky, ktoré chránia pred odvŕtaním jadro vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka 7-mim horizontálnym blokovacím prvkom a 8-mim voľnobežných rotorom
Ochrana proti bumpingu vďaka 7-mim horizontálnym blokovacím prvkom a 8-mim voľnobežných rotorom

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém EVVA MCS vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MCS je možné robiť veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou proti výrobe kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč EVVA MCS v profile 003MC
Popis kľúča – Kľúč z argentanovej zliatiny s 8-mimi magnetmi s rôznou polarizáciou, horizontálnym ozubom a kovovou hlavou kľúča. Vďaka magnetom integrovaným v kľúči nie je možné neoprávnene vyrobiť kľúč, ani na 3D tlačiarni
Kópie kľúčov – Kľúče EVVA MCS v profile 003MC sa vyrábajú jedine v továrni EVVA vo Viedni.  Existuje iba jeden stroj na svete, ktorý dokáže kľúče MCS vyrobiť. (Kľúč je možné objednať na základe bezpečnostnej karty)

Obsah balenia
Vložka v prevedení matný nikel
2 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
2 kusy skrutky M5

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

2 kľúče