Mul-T-Lock

Vložka prídavného zámku Mul-T-Lock MTL300 RIM

104,43  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke s názvom Zjednotenie + príslušný kód systému, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie Slovenskou poštou a DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Popis

Bezpečnostná trieda – 3 (EN1627, september 2020 EN1303) Patentová ochrana do roku 2033

Bezpečnostná vložka prídavného zámku Mul-T-Lock MTL300 RIM je základný typ zo sortimentu firmy Mul-T-Lock. Vložka je osadená 6-timi tvrdenými odpruženými stavítkami a jedným patentovaným teleskopickým stavítkom. Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti tela vložky a dvoch v jadre vložky.
V kombinácii 6-tich stavítok a jedného dvojstavítka, ochranou proti odvŕtaniu a predstavuje vložka prídavného zámku Mul-T-Lock MTL300 RIM rozumný pomer medzi cenou a bezpečnosťou v bezpečnostnej triede – 3.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti vložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam a jednému teleskopickému stavítku.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém MTL300 vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme MTL300 je možné robiť malé až stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča.

Kľúče:
Kľúč MTL300 v profile 586D a 586F
Popis kľúča – horizontálny dierový 7-stavítkový kľúč s plastovou hlavou kľúča. Kľúč je obojstranný.
Kópie kľúčov – Kľúče MTL300 v profile 586D a 586Fvyrábajú kľúčové služby – partneri firmy Mul-T-Lock po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Vložka v prevedení matný nikel
5 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

5 kľúčov