WILKA

Vložka prídavného zámku Wilka Class C AZ500

90,20  s DPH

Na objednávku (dodacia doba na otázku).

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie Wilka Class C, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.
Cena produktu
Cena za doplnky
Cena SPOLU

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná trieda – 4 (ENV P ČSN 1627)

Bezpečnostná vložka do prídavného zámku Wilka Class C AZ500 ponúka vynikajúci pomer medzi cenou a kvalitou. Vložka je osadená 6-timi tvrdenými poniklovanými odpruženými stavítkami a podstavítkami. Vložka do prídavného zámku obsahuje dva kusy činkových podstavítok, troch tvrdených a jedného predĺženého extra tvrdého kolíku z tvrdenej ocele.
Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti vložky do prídavného zámku, ktorý značne predlžuje dobu invazívneho prekonania.
V kombinácii s patentovaným viacnásobným prekrytím profilu kľúča a ochranou proti odvŕtaniu, činkovými podstavítkami predstavuje vložka do prídavného zámku Wilka Class C AZ500 kvalitnú vložku do prídavného zámku v bezpečnostnej triede – 4. Okrem toho sa vložky do prídavného zámku Wilka Class C AZ500 vyznačujú dlhou životnosťou a servisovateľnosťou.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdeným stavítkam a tvrdeného prvku v prednej časti vložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo vložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným podstavítkam v rôznych veľkostiach a tvaroch.
Ochrana proti bumpingu vďaka tvarovaným podstavítkam v rôznych veľkostiach a tvaroch.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém Class C vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov). Zjednotenie je možné kombinovať aj s modulárnym prevedením Class C MODULAR.
Systém generálneho kľúča – V systéme Class C je možné robiť stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča s vysokou ochranou proti výrobe kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč Wilka Class C v profile 2D2, ktorý má patentovaný priemyselný vzor.
Popis kľúča – Zubový 6-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu, s viacnásobným prekrytím profilu a s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče Wilka Class C v profile 2D2 vyrába zastúpenie firmy WILKA na Slovensku, ako aj vybrané kľúčové služby na základe bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Vložka do prídavného zámku v prevedení matný nikel
5 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom

Ďalšie informácie

Počet kľúčov

5 kľúčov