TOKOZ

Bezpečnostná polvložka TOKOZ TECH ZP

Cena od 36,60  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie TOKOZ TECH ZP, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná trieda – 3 (ENV P ČSN 1627)

Bezpečnostná polvložka TOKOZ TECH ZP (zákaznícky profil) je stavítková polvložka, ktorá je koncepčne odlišná od svojích konkurentov. Telo je tvorené z odliateho zinku. Jadro je v tele polvložky uchytené bez použitia segerky, alebo poistného krúžku vďaka tomu, že na konci je jadro zväčšené. Zinkové stavítka a podstavítka sú podlhovasté a sú uložené priečne. To tvorí ochranu proti odvŕtaniu. Na vrchu stavítok sú v poloblúku uložené ložiskové guličky. Tie dodávajú vložke extrémnu životnosť. Vďaka tomu je polvložka TOKOZ TECH ZP vhodná na použitie vo veľmi frekventovaných priestoroch.
Ochranu proti bumpingu zabezpečujú mierne vykrojené podstavítka.
Polvložka TOKOZ TECH ZP je v modulárnej verzii.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka telu z odliateho zinku a podlhovastých zinkovývch stavítok
Ochrana proti planžetovaniu vďaka zarezaným podstavítkam.
Ochrana proti bumpingu vďaka zarezaným širokým podstavítkam.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém TOKOZ TECH ZP vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme TOKOZ TECH ZP je možné robiť menšie systémy generálneho kľúča so zvýšenou ochranou proti výrobe kópií kľúčov.

Kľúče:
Kľúč v profile TE10
Popis kľúča – Zubový 5-stavítkový kľúč z tvrdeného materiálu s kovovou hlavou kľúča, ku ktorej sú dodávané originál TOKOZ farebné označovače až v deviatich farbách. Primárne dodávame kľúče s čiernym označovačom. Pri objednaní môžete v poznámke požiadať o inú farbu označovača. K dispozícii sú farby – čierna, sivá, hnedá, žltá, modrá, zelená, ružová, červená a oranžová
Kópie kľúčov – Kľúče TOKOZ TECH ZP v profile TE10 vyrába naša kľúčová služba a továreň TOKOZ.

Obsah balenia
Polvložka v prevedení matný satén
3 kusy originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5

Ďalšie informácie

Bezpečnostná trieda

Počet kľúčov

3 kľúče