FAB

Bezpečnostná polvložka FAB 3*** Profi

Cena od 26,49  s DPH

Produkt s doplnkami je na objednávku a zadáva sa do výroby. To môže predĺžiť dobu dodania.
  • Produkty rovnakého typu je možné zjednotiť na spoločný kľúč. Viac informácii pri položke Zjednotenie FAB 3***, kde nájdete aj objednávkový formulár zjednotenia a cenu za zjednotenie.
  • Objednávkový formulár na zjednotenie nemusíte vyplniť. Namiesto toho nám stačí popísať požiadavku do poznámky k objednávke v pokladni a dopyt odoslať Najprv na kontrolu. Váš dopyt skontrolujeme, prepracujeme a zašleme vám emailom odkaz na dokončenie objednávky a prípadnú platbu.
  • K produktom, ktoré sú zjednotené (upravené) na kľúče iného produktu sa kľúče nedodávajú. Kľúče sa dodávajú iba k produktu, na ktorého kľúče sú ostatné produkty prispôsobené. Kľúče navyše sa preto pridávajú iba k jednému produktu z celej skupiny zjednotených produktov.
K vložke sa dodáva príslušný počet kľúčov uvedený v popise. Ak potrebujete viac kľúčov, tu si ich môžete pridať. Kľúče dodávame v kvalite originálu, pretože sú vyrábané na moderných plne automatických strojoch.
V prípade, že sa k vložke vyrábajú dodatočné kľúče, nie je možné uplatniť možnosť odstúpenia od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Ak je takáto položka v košíku, vyžaduje sa tiež platba vopred.

Doprava zdarma nad 60 €

  • Done Osobný odber v kľúčovej službe Bratislava - Karlova Ves - Dlhé diely
  • Done Doručenie kuriérom DPD s dodaním na Slovensku
  • Done Platba v hotovosti alebo kartou pri prevzatí, bankovým prevodom, kartou online
Bezpečná platba kartou
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Logo GP webpay

Bezpečnostná trieda – 3 (EN1627, EN1303) Patentová ochrana do roku 2036

Bezpečnostná polvložka FAB 3*** Profi je ekonomická voľba od tradičného českého výrobcu FAB. Systém 3*** Profi patrí do novej rady NG – NEW GENERATION. Je osadená šiestimi zúženými stavítkami. Podstavítka majú tvar valcov a činiek. Posledné podstavítko je súdkového tvaru. Patentovaný profil kľúča je viacnásobne prekrytý. Kľúč má taktiež neštandardný doraz FP2.Ochrana proti odvŕtaniu je zabezpečená tvrdeným bezpečnostným prvkom v prednej časti tela polvložky a v jadre polvložky. Jadro polvložky je uchytené v tele novým typom pevnejšej segerky.

Bezpečnostná polvložka FAB 3*** Profi má nastaviteľný palec.

Ochranné prvky:
Ochrana proti odvŕtaniu vďaka tvrdenému prvku v prednej časti vložky, ktorý chráni pred odvŕtaním jadro, aj telo polvložky.
Ochrana proti planžetovaniu vďaka tvarovaným činkovým podstavítkam a hlavne súdkovému stavítku.
Ochrana proti bumpingu vďaka odpruženým tvarovaným činkovým podstavítkam.

Zjednotenie na rovnaký kľúč – Systém FAB 3*** Profi vám umožní jedným kľúčom otvárať viac dverí (prípadne visiacich zámkov).
Systém generálneho kľúča – V systéme FAB 3*** Profi je možné robiť malé až stredne veľké viacúrovňové systémy generálneho kľúča.

Kľúče:
Kľúč FAB 3*** Profi
Popis kľúča – Zubový 6- stavítkový kľúč s kovovou hlavou kľúča.
Kópie kľúčov – Kľúče FAB 3*** Profi vyrábajú kľúčové služby – partneri firmy FAB po predložení bezpečnostnej karty.

Obsah balenia
Polvložka v prevedení saténový nikel
5 kusov originálnych kľúčov
Bezpečnostná karta
Krabica s návodom
Skrutka M5